Kdo jsme

Vítám Vás ve světě Appre! Jmenuji se Anna a jsem jeho zakladatelkou.

Nablýskaný svět módy mě odjakživa přitahoval, a tak jsem se vydala sbírat zkušenosti tam, kde se to blýskalo co možná nejvíce. Do Hollywoodu.

Přestěhovala jsem se z Prahy do Los Angeles a začala pracovat jako asistentka módní návrhářky pro jednu menší oděvní značku. Potom jsem chvíli pracovala pro luxusní showroom jedné bohaté dámy z New Yorku. Vypomáhala jsem v trend forecastingové agentuře a zabývala se organizací módních přehlídek. Snažila jsem se využít všechny příležitosti, které mi osud nachystal.

Proč to děláme

Čím více jsem se nořila do tajů módního průmyslu, tím méně mi tento svět dával smysl. Na jedné straně vidíme pozlátko rób z červených koberců a na druhé straně nevidíme nelidské pracovní podmínky těch, kteří pro nás ve skutečnosti oblečení vyrábějí. A tak jsem se z tohoto světa vrátila domů do Prahy a založila jsem Appre – oděvní značku, která si zakládá na férovém a etickém přístupu.

Značka Appre vznikla, aby nabídla kvalitní, elegantní, a hlavně eticky vyrobenou módu.
V Appre se snažíme co nejlépe najít balanc mezi estetikou a praktičností. Dbáme na to, aby naše kousky byly nositelné a jednoduše kombinovatelné.

Našim cílem není prodat co nejvíce nejrůznějších produktů, ale naopak ukázat, že stačí mít v šatníku pár dobře kombinovatelných, nositelných a kvalitních kusů, ve kterých se budete cítit skvěle! Proto u nás najdete nejčastěji jednoduché, nadčasové a jednobarevné kousky, ke kterým si můžete vzít lodičky a vyrazit na večírek nebo tenisky a vyrazit jen tak na procházku. Chceme, abyste si naše kousky oblíbily a staly se tak nepostradatelnou součástí vašeho šatníku.

Všechny kolekce Appre vznikají v našem pražském ateliéru pod rukama šikovných
krejčových nebo v naší partnerské šicí dílně v Čechách. Velmi si dáváme záležet na tom, abychom pro vás vybrali co nejkvalitnější materiály, které budou jak krásné, tak i pohodlné a praktické.  Víme, že nejsme dokonalí - abychom dosáhli ideální rovnováhu udržitelnosti a praktičnosti, musíme občas udělat kompromis. Každým dnem se však zlepšujeme a přibližujeme k naší vizi zodpovědné, udržitelné a pro společnost přínosné módní značky.

Appre vzniklo pro radost. Dělá mi radost každý den a budu velmi šťastná, když bude
dělat radost i Vám!

S láskou,


Anna